Václav Jansa - Ležící dívčí akt

Kresba, 26x40 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

19966. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:26.04.2018 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč