Václav Jansa - Alt - Prag, 80 Aquarelle von W. Jansa

Nejdelší strana: 47 cm

80 reprodukovaných akvarelů doplněných průvodním slovem v němčině. Vydal B. Kočí. Volné listy v pevných deskách.

Pozn.: Desky a úvodní list mírně poškozeny, reprodukce bez poškození.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

121277. Alt - Prag, 80 Aquarelle von W. Jansa
Dražba ukončena:28.08.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč