Olej na plátně, 81x65 cm. Signováno vlevo nahoře Hrbek. Rámováno.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: 1930 –1991 Malíř, grafik. Studoval na VŠUP v Praze u A. Fišárka. Byl členem ČFVU a tvůrčí skupiny Linie 67.