Václav Hollar - Veduta města na Rýně

Mědirytina, 12x32 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

83236. Veduta města na Rýně
Dražba ukončena:14.09.2022 23:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč