Václav Hollar - Práce na zahradě

Mědirytina, 25,5x19 cm. Signováno vpravo dole v tisku Z. Cleyn inv., W. Hollar fec., reference Parthey 296. Volný list.

Pozn.: Vydáno v Londýně 1654 nebo 1663, pod tiskem anglický text. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
83285. Práce na zahradě
Dražba ukončena:14.09.2022 21:38:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč