Václav Hollar - Polní práce v Anglii

Mědirytina, 25x19 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Hollar. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

61332. Polní práce v Anglii
Dražba ukončena:14.07.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč