Václav Hollar - O medvědu a muži

Lept, 25x17 cm. 17. století. Signováno vlevo dole v tisku V. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

50216. O medvědu a muži
Dražba ukončena:14.10.2020 20:00:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč