Václav Hollar - O hadu, lišce a ježkovi

Mědirytina, 25x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Hollar 1666. Podle Johna Ogilbta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

52295. O hadu, lišce a ježkovi
Dražba ukončena:11.11.2020 20:55:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč