Václav Hollar

62875. Měštanka z Diepe

popis: Mědirytina, 10x6 cm. Signováno vlevo dole v tisku Hollar 1649. Volný list. Pozdější otisk z původní desky. Konec 19. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:41:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč