1. Dáma s mužským kloboukem, mědirytina, 13x7 cm.
2. Dáma s nákrčníkem, mědirytina, 13x7 cm.
Oba tisky signovány v tisku dole. Podlepeno, nerámováno. Refrence Parthey 1797 a Parthey 1801.
o autorovi: 1607 - 1677
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.