Václav Hollar - Konvolut 2 rytin

Nejdelší strana: 21 cm

a) Mědirytina : „Nobilis Mulier Brabantica“ z cyklu Aula veneris, Evropské kroje. Rozměry tisku 5,8 x 9,2 cm. Signováno vlevo dole. Vydáno 1649. Reference Parthey 1830. Paspartováno, nerámováno, verso německý popis antikváře.

b) Mědirytina : Mulier Coloniensis bona qualitatis“ z cyklu Aula veneris, Evropské kroje. Rozměry tisku 5,8 x 9,2 cm. Signováno vlevo dole. Vydáno 1642. Refrence Parthey 1840. Paspartováno, nerámováno, verso německý text antikváře.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

106887. Konvolut 2 rytin
Dražba ukončena:10.12.2023 22:41:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč