Václav Hollar - Jupiter a opice

Lept, 24x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

81915. Jupiter a opice
Dražba ukončena:17.08.2022 23:03:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč