Václav Hollar - Interier kostela Marie Panny

Lept, 29x33 cm, signováno vpravo dole V. Hollar. Nalepeno na kartonu.
Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

15933. Interier kostela Marie Panny
Dražba ukončena:14.02.2018 18:18:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 000 Kč