Václav Hollar - Curyšská dáma

Lept, 9x6 cm. Signováno vlevo dole Hollar 1649. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

73470. Curyšská dáma
Dražba ukončena:16.03.2022 21:07:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč