Václav Hollar - Bajka o žábě a volu

Mědirytina, 24x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

78201. Bajka o žábě a volu
Dražba ukončena:15.06.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč