Václav Hollar - Lovci v krajině

Lept, 14x22 cm. Ryl Václav Hollar podle Jacquesa van Artois. Signováno dole uprostřed W. Hollar. 17. stol. Volný list.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

28206. Lovci v krajině
Dražba ukončena:13.03.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč