Václav Hlavsa - Zimní peřina

Olej na kartonu, 54x70 cm. Signováno vpravo dole V. Hlavsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

304670. Zimní peřina
Dražba ukončena:04.05.2020 20:05:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč