Václav Hlavsa - Zima v horách

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Vác. Hlavsa. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

20077. Zima v horách
Dražba ukončena:26.04.2018 22:43:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč