Václav Hlavsa - Chalupy u potoka

Olej na plátně, 67x96 cm. Signováno vlevo dole Václ. Hlavsa 1936. Nerámováno.

Nejdelší strana: 107 cm

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

92765. Chalupy u potoka
Dražba ukončena:02.04.2023 20:35:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč