Václav Hlavsa - Na rodinném políčku

Olej na plátně, 70x96 cm. Signováno vpravo dole Václ. Hlavsa. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

65067. Na rodinném políčku
Dražba ukončena:30.09.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč