Václav Hlavsa - Lesní interiér

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Vác. Hlavsa. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

28990. Lesní interiér
Dražba ukončena:27.02.2019 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč