Václav Hejna

48544. Zelená abstrakce

popis: Olej na sololitu, 40x33 cm. Monogramováno vlevo dole V. H. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 26.08.2020 21:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč