Václav Hejna

64216. Zátiší s květinou

popis: Barevný dřevoryt, 53x53 cm. Signováno vlevo dole tužkou J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 15.09.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 13.09.2021 20:04:54 9095
1 000 Kč 18.08.2021 19:20:25 6589