Václav Hejna - Vlčice s vlčaty

Olej na plátně, 65x77 cm. Signováno vpravo nahoře Hejna. Rám.

Pozn: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

27340. Vlčice s vlčaty
Dražba ukončena:31.01.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč