Václav Hejna - V kojenecké poradně

Olej na překližce, 57x81 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna 73. Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

151827. V kojenecké poradně
Dražba ukončena:28.12.2025 21:51:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč