Václav Hejna

67299. Sedící žena

popis: Kombinovaná technika, 60x40 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 03.10.2021 8:37:23 831