Václav Hejna - Při sportu

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo nahoře Hejna. Rámováno.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

59856. Při sportu
Dražba ukončena:26.05.2021 21:09:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč