Václav Hejna

64899. Polní kvítí

popis: Olej na plátně, 75x55 cm. Signováno vpravo dole V. Hejna. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč