Václav Hejna - Oboustranný obraz

Kombinovaná technika, 22x22 cm. Signováno vpravo dole VH. Rámováno.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

77068. Oboustranný obraz
Dražba ukončena:08.05.2022 20:45:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč