Václav Hejna

62311. Manželka malíře Václava Hejny - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 140x80 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.07.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč