Václav Hejna - Manželka malíře Václava Hejny - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 140x80 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

62311. Manželka malíře Václava Hejny - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.07.2021 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč