Václav Hejna - Kytice ve váze

Olej na plátně, 70x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Draženo roku 2016 v aukční síni Vltavín.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

59871. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.05.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč