Václav Hejna - Krajina s jezerem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hejna. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

35157. Krajina s jezerem
Dražba ukončena:25.09.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč