Václav Hejna

65236. Koláž objevů

popis: Kombinovaná technika (Kresba a koláž), 43x31 cm. Signováno vlevo dole V. H. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2021 22:57:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 15.09.2021 14:22:57 831