Václav Hejna - Houslistka

Kombinovaná technika, 63x56 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna 38. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

31023. Houslistka
Dražba ukončena:24.04.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč