Václav Hejna - Autoportrét

Nejdelší strana: 134 cm

Olej na překližce, 134x58 cm. Signováno vzadu Václav Hejna. Nerámováno. Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo velký formát
152402. Autoportrét
Dražba ukončena:28.01.2026 20:55:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč