Václav Hejna - Soubor 2 kreseb

Kresby, 24x29 cm a 29x37 cm, obě signovány V. Hejna, paspartovány.

1914, Praha - 1985, Praha

Pozn.: Jedna pasparta poškozena.

6155. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:27.10.2016 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.10.2016 21:51:16 1610
500 Kč 21.10.2016 8:43:10 1599