Václav Hartmann - Dívka a lvice

Litografie, 28x20 cm. Signováno dole uprostřed Hartmann. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

34510. Dívka a lvice
Dražba ukončena:18.09.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.08.2019 22:10:52 2631
500 Kč 22.07.2019 20:13:31 4469