Václav Hanuš - Váza na jeden květ

Nejdelší strana: 10 cm

Sklo, výška 10 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924 – 2009
Sklářský designér, šperkař. Studoval na Škole uměleckého průmyslu v Turnově (obor glyptika) a na VŠUP v Praze u K. Štípka, kde také nějakou dobu působil jako umělecký asistent. Pak pracoval ve výtvarném středisku podniku Sklo Union v Dubí u Teplic a jako podnikový výtvarník Jabloneckých skláren Desná. Od r. 1985 se zabýval individuální tvorbou skleněných objektů. Byl členem UVU Liberec.

150275. Váza na jeden květ
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 22:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 28.12.2025 23:51:25 11249