Václav Haise - Vesnice s rybníkem

Tempera 27x40 cm Signováno vpravo dole V. Haise Rám, pasparta, sklo

Stav: Rám mírně poškozen

Tempera, 27x40 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

302040. Vesnice s rybníkem
Dražba ukončena:09.11.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 08.11.2019 12:40:56 1403
700 Kč 05.11.2019 17:42:52 104