Václav Haise - Vesnice

Olej na kartonu, 31x42 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

151353. Vesnice
Dražba ukončena:14.12.2025 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč