Václav Haise - U vlakové trati

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Nerámováno.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

112838. U vlakové trati
Dražba ukončena:27.03.2024 21:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč