Václav Haise - Pražský motiv

Olej na kartonu, 41x29 cm. Signováno vpravo dole Haise. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

58635. Pražský motiv
Dražba ukončena:29.04.2021 19:32:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč