Václav Haise - Polní práce

Olej na plátně, 55x67 cm. Monogramováno vpravo dole H. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

60144. Polní práce
Dražba ukončena:27.05.2021 22:24:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč