Václav Haise - Městský portál

Olej na kartonu, 43x29 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

66896. Městský portál
Dražba ukončena:03.10.2021 20:31:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (03.10.2021 20:26:26) 7428
500 Kč 22.09.2021 9:37:16 7010