Václav Haise - Kytice ve váze

Tempera, 58x39 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

19759. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.04.2018 21:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč