Václav Haise - Domky v kopcích

Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Nerámováno.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

71607. Domky v kopcích
Dražba ukončena:26.01.2022 21:52:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč