Václav Haise - Domky

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

116748. Domky
Dražba ukončena:02.06.2024 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč