Václav František Ulšmíd - Žně v horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole V.F. Ulšmíd. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

22645. Žně v horách
Dražba ukončena:27.09.2018 19:16:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč