Václav František Ulšmíd - Pole na kraji lesa

Olej na papíře, 35x45 cm. Signováno vlevo dole V.F. Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

62049. Pole na kraji lesa
Dražba ukončena:25.07.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč