Václav František Ulšmíd

62049. Pole na kraji lesa

popis: Olej na papíře, 35x45 cm. Signováno vlevo dole V.F. Ulšmíd. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15.000 Kč.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč