Václav František Ulšmíd - Letní odpoledne

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole V.F. Ulšmíd, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

16646. Letní odpoledne
Dražba ukončena:28.02.2018 21:04:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč